Aktualności

• Najlepsi w piłce nożnej

2017-04-24 | Szkoła Podstawowa Nr 158

W dniach 6-21 kwietnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w mini piłce nożnej chłopców ze szkół podstawowych. Drużyna z SP 158 zdobyła złoty medal.

W dniu 23 kwietnia została rozegrana kolejna edycja turnieju MOS Centrum Cup w piłce ręcznej, która tym razem zgromadziła ponad 100 zawodniczek i zawodników piłki ręcznej.

• Akademia AMP Varsovia w "Dzień dobry TVN"

2017-04-20 | Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Nr 3

Akademia Amp Futbol Varsovia w ostatni wtorek brała udział w nagraniu programu "Zielone drzwi" w ramach "Dzień dobry TVN". Poznajcie historię kilku bohaterów z naszej Akademii.

To była wielka atrakcja dla młodych zawodników Akademii Amp Futbol Varsovia. W miniony piątek został przeprowadzony pokazowy trening na PGE Narodowym . Dzieci mogły zobaczyć szatnie, gdzie przebierają się zawodnicy, a następnie przejść tą samą ścieżkę na murawę jak reprezentanci kraju. Dzieci bawiły się świetnie, a widzowie byli zachwyceni inicjatywą.

W dniu 7 kwietnia zawodniczki reprezentujące MOS Centrum wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"W kategorii wiekowej U 10 dziewczęta zajęły I miejsce.

• I trenerzy zdobywają złote medale...

2017-04-07 | Szkoła Podstawowa Nr 158

W ubiegły weekend w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Pływaniu.

Dnia 07.04.2017 odbyły się zawody rocznika 2007 z cyklu GP WMOZP.

Miło nam poinformować, że dwoje naszych zawodników zostało zakwalifikowanych do Kadry Młodzików Mazowsza.

5 kwietnia 2017 r. zostały rozegrane Mistrzostwa Dzielnicy Śródmieście w szachach. Nasza szkoła po raz pierwszy wystartowała w tych zawodach i od razu zdobyła III miejsce.

Miło nam poinformować i serdecznie zapraszamy do kolejnego "Wielkiego wydarzenia" dla Akademii Amp Futbol Varsovia. W ramach Międzynarodowych Targów Piłkarskich "Świat Piłki" nasza Akademia będzie mogła pokazać się ze swoim treningiem.

W dniach 1 - 2 kwietnia siatkarki MOS Centrum reprezentujące klub UKS Atena wygrały Międzynarodowy Turniej Młodziczek w Białymstoku. Najlepsza zawodniczka w drużynie została: Aleksandra Baczewska a MVP turnieju: Martyna Leoniak.

Ostatni tydzień marca okazał się być rekordowy pod względem liczby zdobytych przez śródmiejskich przedszkolaków bramek. Widok żwawo biegających dzieci z wypisaną na twarzy pasją i uśmiechem to najlepsza nagroda dla naszych trenerów.

25-26 marca 2017 r. odbyły się w Płocku Drużynowe Mistrzostwa Polski 12-13 latków w Pływaniu. Uczniowie z SP 158 wrócili z licznymi medalami i "życiówkami".

W dniu 25 marca została rozegrana kolejna edycja turnieju MOS Centrum Cup w piłce ręcznej, która tym razem zgromadziła ponad 100 zawodniczek i zawodników piłki ręcznej. W turnieju wystąpiło 14 drużyn w dwóch kategoriach wiekowych.